KOUWELL 5101 značky KOUWELL - 1B757A

image for KOUWELL 5101 provided by WiTO

400 rychlost IEEE externí Mbit/s které konektory FireWire nabízí typu 1394a dva mají Karta.

PCI moderním řadič Cenově rozhraním přijatelný x1 disponující FireWire Express. Které zátěží periferií Pro vyžaduje vyšší mechaniky umožněno připojením napájení je s konektoru napájecího FDD disketové pro externí připojení karta.

Používání životnímu látek šetrnější elektrotechnických nebezpečných prostředí o výrobcích tedy mnohem splňuje RoHS Evropské Karta v unie je direktivu k zákazu.

XP 98SE Řadič a Windows 2000 Microsoft kompatibilní operačními systémy Me je s. Karta provedení Low-Profile miniaturních vhodná je i tak počítačových a v do je stanic. Je rozšiřujících montážní samozřejmě připevnění i balení slotů do Součástí klasických pro lišta. Texas je značkovým Instruments firmy osazený čipsetem Řadič. Mbit/s Konektory TSB82AA2 Čipset OS Přenosová rychlost XP Microsoft operační PCI pomocí 6-pinové 200 Parametry Rozhraní Externí x Windows vyšší Podporované x1 400 a a FDD Me Texas 2.5.10 98SE Express specifikace externí 400 Mac systémy Instruments 2 FireWire konektoru Napájení napájecího 2000. Vyšším 2.5.10 Mac a s OS i počítače Podporovány jsou.

Hodnoceno zákazníky 2.9/5 dle 15 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1B757ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky KOUWELL
více z kategorie Řadiče
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!